![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://eurep.auth.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Ύστερα από απόφαση της Υποεπιτροπής Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων, η οποία συνεδρίασε την 9 Ιουλίου 2024 και βάσει των απαιτούμενων προϋποθέσεων της από την 01-05-2024 A’ Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος και κριτηρίων επιλογής κατά σειρά προτεραιότητας* επελέγησαν τα κάτωθι μέλη του Διδακτικού Προσωπικού του Α.Π.Θ. για να μετακινηθούν μέσω του Προγράμματος Erasmus+ (ΚΑ131) 2023-2025 για Διδασκαλία: