Πρόσκληση Για Τους Εισερχόμενους Φοιτητές ERASMUS

H Πανεπιστημιακή Κατασκήνωση της Καλάνδρας, θέλοντας να τιμήσει τους ερασμίτες φοιτητές των Α.Ε.Ι. και των Τ.Ε.Ι. που επέλεξαν την πόλη μας για τις σπουδές τους, τους προσκαλεί να την επισκεφθούν κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού (28/6/2018 - 2/9/2018), παραχωρώντας τους όμοια προνόμια με αυτά που απολαμβάνουν οι φοιτητές του Α.Π.Θ.

Για την είσοδό και τη διαμονή τους, θα χρειαστεί

α) η επίδειξη εγγράφου αποδεικτικού της ιδιότητας του φοιτητή ERASMUS στη Γραμματεία Υποδοχής της Κατασκήνωσης,

β) η καταβολή αντιτίμου των 6 ευρώ για έκδοση κάρτας εισόδου. Δεν θα υπάρξουν λοιπές χρεώσεις για όλο το διάστημα της διαμονής τους.

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το Γραφείο της Πανεπιστημιακής Κατασκήνωσης τηλεφωνικά στο 2310- 995350 ή ηλεκτρονικά στο camping@auth.gr

Με Εκτίμηση,

Η  Επιτροπή της Κατασκήνωσης ΑΠΘ