Ενημερωτική εκδήλωση του Τμήματος Γεωπονίας για τα προγράμματα ERASMUS+

Την Τρίτη 10 Ιανουαρίου και ώρα 14:30 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση ενημέρωσης για τα προγράμματα Erasmus+ και Erasmus+ International. Η συνάντηση αφορά στους φοιτητές και στις φοιτήτριες του Τμήματος που ενδιαφέρονται να μετακινηθούν είτε για σπουδές είτε για πρακτική άσκηση. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα 62.

Για την καλύτερη προετοιμασία της συνάντησης παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές/φοιτήτριες να επισκεφθούν την ιστοσελίδα του Τμήματος Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων του ΑΠΘ (https://new.eurep.auth.gr) όπου δίνονται αναλυτικές πληροφορίες για τα προγράμματα Erasmus+. Προς αυτή την κατεύθυνση υπενθυμίζουμε ότι θα διοργανωθεί από το ΤΕΕΠ ενημερωτική εκδήλωση την οποία και σας συνιστούμε να παρακολουθήσετε για την επίλυση αποριών σχετικά με την πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για τη δράση Erasmus+ Σπουδές ακαδ. έτους 2023-2024.

Στη δική μας συνάντηση θα δοθούν περισσότερες διευκρινήσεις ειδικά σε ζητήματα που αφορούν στο αντικείμενο των σπουδών μας.

Οι συντονιστές ECTS του Τμήματος
   Κουκουνάρας Α.                                         Παρταλίδου Μ.
Αναπληρωτής Καθηγητής                        Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
Υπεύθυνος Erasmus+ σπουδές             Υπεύθυνη Erasmus+ πρακτική