Θέσεις πρακτικής Erasmus+ Luleå University of Technology

Ονομάζομαι Ιώ Αντωνοπούλου και εργάζομαι ως επίκουρη καθηγήτρια στο γκρουπ Biochemical Process Engineering στο πανεπιστήμιο Luleå University of Technology της Σουηδίας (https://www.ltu.se/research/subjects/Biochemical-Process-Engineering?l=en) .

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχουμε διαθέσιμες θέσεις κ πρότζεκτ για προπτυχιακούς φοιτητές που θα ήθελαν να εκπονήσουν πρακτική μαζί μας στα πλαίσια του Erasmus+ (επισυνάπτω τα πρότζεκτ μας).  Ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι εφικτό να προωθήσετε τα διαθέσιμα πρότζεκτ μας στη σελίδα σας, καθώς θα θέλαμε να αποκτήσουμε ένα σύνδεσμο με τους φοιτητές που θα ήθελαν να κάνουν πρακτική μέσω του προγράμματος και θα ήθελαν να επιλέξουν τη Σουηδία ως προορισμό.

Οι δραστηριότητές μας έχουν να κάνουν με τομείς όπως η: χημική μηχανική, χημεία, βιολογία κτλ.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Με εκτίμηση,

Ιώ Αντωνοπούλου