![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://eurep.auth.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Αγαπητοί φοιτητές,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Τμήμα Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων θα πραγματοποιήσει ενημερωτική εκδήλωση για το πρόγραμμα Erasmus+ για Σπουδές για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 την Παρασκευή 24 Ιανουαρίου 2020, στις 10:00 π.μ. στην Αίθουσα Τελετών του Α.Π.Θ. (είσοδος από το ισόγειο του κτιρίου Διοίκησης).
Θα χαρούμε να σας συναντήσουμε όλους εκεί, να σας ενημερώσουμε για το πρόγραμμα Erasmus+ για Σπουδές και να λύσουμε όλες τις πιθανές απορίες σας. Σε περίπτωση αδυναμίας παρουσίας σας στην εκδήλωση, η τελευταία θα μεταδοθεί και μέσω live streaming.
Με εκτίμηση,
Τμήμα Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων
Image:
![](https://eurep.auth.gr/sites/default/files/news-images/%CE%91%CF%86%CE%AF%CF%83%CE%B1%20Erasmus%2B%20%CE%A3%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%B4%CE%AD%CF%82%202020.png)