Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις Ισπανικών και Marketing

Η εταιρεία Olimpo Gourmet https://www.olimpogourmet.com/  ενδιαφέρεται να δώσει μια θέση πρακτικής άσκησης στο κεντρικό της γραφείο που εδρεύει στη Βαρκελώνη , 8χλμ από το κέντρο της πόλης στη περιοχή Cornella  ( περνάει τρένο ανα 10-15’ ) .  Η εταιρεία εισάγει κυρίως  ελληνικά προϊόντα και σε μικρότερο όγκο ιταλικά και ολλανδικά προϊόντα και τα διανέμει σε όλη την Ισπανία, λειτουργεί από το 2013 με έδρα σε Βαρκελώνη, Μαδρίτη και Βαλένσια

Ο/Η υποψήφιος θα πρέπει να μιλάει και να γράφει  πολύ καλά Ισπανικά ώστε να μπορεί να δέχεται τηλεφωνικές παραγγελίες από  τους πελάτες της εταιρίας , να είναι τελειόφοιτος /ή και να έχει θέληση να μάθει και να προσφέρει στην εταιρεία. Γνώσεις στους τομείς Marketing and Sales καθώς και άνεση στην επικοινωνία θεωρούνται απαραίτητα προσόντα για τη συγκεκριμένη θέση .

Τίτλος θέσεις : Υπάλληλος γραφείου

Γλώσσα διεξαγωγής της πρακτικής : Ισπανικά

Τα καθήκοντα είναι τα εξής :

• Τηλεφωνικές παραγγελίες/προώθηση προϊόντων
  • Απάντηση στα e-mail των πελατών και υποψήφιων πελατών
  • Έλεγχος παραγγελιών και τιμολογίων
  • Διεύρυνση πελατολογίου της εταιρείας ( επίσκεψη πελατών στο χώρο τους – εστιατόρια,μινι μαρκετς , αγορές )
Country:
Spain